Przygotowania do KTB 2018: 23 września zapraszamy na Śniadanie Biegowe!

W najbliższa niedzielę, 23 września zapraszamy na Śniadanie Biegowe, które będzie jednocześnie ostatnim treningiem przed czekającym nas 30 września 12. PZU Biegiem Trzech Kopców! Zbiórka tradycyjnie o godz. 10:00 przed głównym wejściem do TAURON Areny Kraków od strony ul. Lema.

To doskonała okazja aby zasięgnąć ostatnich porad przed startem w 12. PZU Biegu Trzech Kopców, wspólnie przeprowadzić ostatni trening, przedyskutować taktykę oraz zjeść zdrowe śniadanie na łonie natury.

Zapraszamy biegaczy, którzy za tydzień wezmą udział w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Krakowa w Biegu Górskim. Czekamy również na tych, którzy za trzy tygodnie zmierzą się z trasą 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego.

Produkty spożywcze dostarczy Partner Śniadania Biegowego – POLSKA SIEĆ HANDLOWA LEWIATAN. Odpowiednie nawodnienie zapewnią natomiast napoje izotoniczne 4MOVE.

Zbiórka 23 września (niedziela) o godz. 10:00 pod TAURON Areną Kraków, a następnie pobiegniemy na plac przy fontannie w Parku Lotników Polskich.

 

12. PZU Bieg Trzech Kopców i  5. PZU Cracovia Półmaraton Królewski tworzą wraz z 17. PZU Cracovia Maraton, który odbył się 22 kwietnia Królewską Triadę Biegową 2018. Od poczatku roku trenerzy z AZS AWF Kraków Masters prowadzą zajęcia przygotowujące do udziału w tych wydarzeniach.